Červenec 2015

Jenom tak for fun

23. července 2015 v 14:36 | Monísek |  Ostatní
Hah, a tak po roce a třičtvrtě jsem se rozhodla, že si tady nějaký ten článek napíšu. Je mi jasné, že sem už nikdo nepřijde, ale já jen chci říct, že jsem na tenhle blog nikdy nezapomněla a nezapomenu. Čas od času, třeba jednou za půl roku se sem vždycky přijdu podívat. A když to tady teď vidím, je mi skoro až líto, že sem už pěknou řádku měsíců nepřispívám. 5angels už ráda nemám, takže bych stejně neměla o čem psát, avšak tenhle blog mám zkrátka ráda.
Vlastně už dva roky mám blog jiný, o všem možném i nemožném. Takže kdyby sem náhodou někdo zašel a ještě by si mě pamatoval z těch mých fanouškovských dob, jsem k dispozici zde.
Vlastně jsem si teď zavzpomínala na ty pěkné roky, kdy můj život bylo fórum, kde jsem si psala se všema fandílkama. Pěkné to bylo, dokud holky nevyrazily do světa. To se to všechno tak nějak rozpadlo a nastoupila nová generace fanoušků. Ani už nevím, co holky dělají. Možná jen, že nedávno odešla Vendy a je tam jakási Natálie, jinak mě to už nezajímá. Jenom to holkám i nadále přeju.
A nakonec bych tedy chtěla pozdravit všechny, kteří sem možná ještě někdy přijdou a přečtou si to. Pravděpodobně už vás neznám, protože, když jsem fandila já, byli jsme taková pěkná partička a co vím, tak už z té partičky nikdo moc vztah k 5angels nemá. Nicméně jsem ráda, že se holkám daří, mějte se!